background

Hakkımızda

ETM Solar Enerji

Hakkımızda

Günümüzde yenilenebilir enerji sistemleri artık bir tercih değil, sürdürülebilir bir çevre ve enerji arz güvenliği için, zorunluluk haline gelmiştir.

ETM Solar Enerji A.Ş. 2017 yılından beri yenilenebilir enerji sektöründe 3.000 kWh üzerinde güneş enerjisi yatırımı bulunan bir yatırımcı firma olmanın yanında Mühendislik Tedarik ve İnşaat(EPC) hizmetleri veren bir firmadır. Bursa merkezli olan firmamız güçlü çözüm ortaklık yapısı sayesinde ulusal ve uluslararası projelerde hızlı ve yenilikçi çözümlerle yatırımcıların yanındadır.

2013 yılında lisanssız elektrik üretim yönetmeliği yayımlanmasından beri 8 yıllık tecrübesiyle sektörün içinde olan çalışanlarımız, bu sektöre yatırım yapacak firmalarımıza doğru ve güvenilir bilgi akışını sağlamayı ana hedef olarak belirlemiştir.

background

ETM Solar Enerji

Vizyonumuz

Solar enerji alanında sektör lideri olmak ve ülkemizin enerji arz güvenliğine katkıda bulunmak.

Hızlı Teklif Al!
background

ETM Solar Enerji

Kalite Politikamız

Teknolojinin getirdiği yenilikleri ve değişen yasal statüleri yakından takip ederek standartların üzerinde ürün ve hizmet sağlayarak paydaş memnuniyetini üst seviyede tutmak kalite politikamızdır..

Hızlı Teklif Al!
etm-solar-enerji-bg-banner

Tasarruf edin, çevreizi koruyun!

Güneş Enerji Santrali Kurulumu İçin Hemen Teklif İsteyin!

Teknolojinin getirdiği yenilikleri ve değişen yasal statüleri yakından takip ederek standartların üzerinde ürün ve hizmet sağlayarak paydaş memnuniyetini üst seviyede tutmak kalite politikamızdır.

Doğaya Uyum

Özel Çözümler

Yüksek Verimlilik

Teklif Formu

Formu doldurup gönderin, biz sizi arayalım. Ya da bu numaradan bize ulaşın.
0 224 2428828